Το θερινό σχολείο Νεανικής Επιχειρηματικότητας 2012 διεξήχθη επιτυχώς στις 28/6/2012- 12/7/2012. Σε αυτό πήραν μέρος 27 μαθητές εκ των οποίων όλοι έλαβαν υποτροφία.

Βραβείο έλαβαν οι μαθητές Κατσιούφης Αγγελής, Λεκαράκος Χρήστος & Σερλής Αντώνης για το επιχειρηματικό πλάνο που δημιούργησαν για την ιδέα τους με τίτλο “e-frontistirio ”.

Συμμετέχοντες στο 3ο Θερινό Σχολείο Επιχειρηματικότητας

A/A
Ονοματεπώνυμο
Λύκειο
1
Αγιοβλασίτου Βασιλική 3ο ΓΕΛ Κερατσινίου
2
Αναγνώστου Νικόλαος 3ο ΓΕΛ Κερατσινίου
3
Αναδιώτης Γιώργος 3ο ΓΕΛ Κερατσινίου
4
Αργυρού Μαριάννα 2ο Λύκειο Βριλησσίων
5
Βαλινδρά Μαρία Ιωνίδειος Σχολή
6
Βανγκέλι Αγγελική 4ο Λύκειο Καλαμάτας
7
Βλάχου Βασιλική 3ο ΓΕΛ Κερατσινίου
8
Γώγα Αλεξάνδρα Κωστέας-Γείτονας
9
Δεσποτόπουλος Σπύρος 3ο ΓΕΛ Κερατσινίου
10
Ζαχαράκης Θεμιστοκλής 7o ΓΕΛ Ιλιου
11
Καμπέρου Χριστίνα ΕΠΑΛ Καλλονής
12
Καράμπελα Δήμητρα 2ο ΓΕΛ Πύργου
13
Καραχρήστος Κωνσταντίνος Θεσσαλονίκη
14
Κλημεντίδης Αλέξανδρος Εκπαιδευτήρια Γείτονα
15
Κυριακούλιας Κωνσταντίνος 2ο Λύκειο Βριλησσίων
16
Κωσταρέλου Άννα 1ο πειραματικό Λύκειο Γεννάδειο
17
Λέτσος Ιωάννης 3ο ΓΕΛ Κερατσινίου
18
Μαγγιώρου Άννα-Μαρία 4ο ΓΕΛ Αλίμου
19
Μιχαλέλλη Αγγελική ΕΠΑΛ Καλλονής
20
Μπερτσά-Ανδρώνη Άννα 4ο Λύκειο Γαλατσίου Κωνσταντίνος
21
Μπόζα Άννα 3ο ΓΕΛ Κερατσινίου
22
Μποντέτσιου Ανθούλα 54ο ΓΕΛ Αθηνών
23
Παναγιωτακόπουλος Χρήστος 2ο ΓΕΛ Αργυρούπολης
24
Ραϋμόνδου Ελένη 3ο ΓΕΛ Αγ. Παρασκευής
25
Ρήγα Μαρία 2ο ΓΕΛ Αγ. Δημητρίου
26
Σαλαούνη Σπυριδούλα 2ο Λύκειο Άνω Λιοσίων
27
Ταλιαδούρου Σπυριδούλα 1ο ΓΕΛ Περάματος

Υποτροφίες 3ου Θερινού Σχολείου Επιχειρηματικότητας (Ιούνιος- Ιούλιος 2012)

A/A
Ονοματεπώνυμο
Λύκειο
1
Αγιοβλασίτου Βασιλική 3ο ΓΕΛ Κερατσινίου
2
Αναγνώστου Νικόλαος 3ο ΓΕΛ Κερατσινίου
3
Αναδιώτης Γιώργοε 3ο ΓΕΛ Κερατσινίου
4
Αργυρού Μαριάννα 2ο Λύκειο Βριλησσίων
5
Βαλινδρά Μαρία Ιωνίδειος Σχολή
6
Βανγκέλι Αγγελική 4ο Λύκειο Καλαμάτας
7
Βλάχου Βασιλική 3ο ΓΕΛ Κερατσινίου
8
Γώγα Αλεξάνδρα Κωστέας-Γείτονας
9
Δεσποτόπουλος Σπύρος 3ο ΓΕΛ Κερατσινίου
10
Ζαχαράκης Θεμιστοκλής 7o ΓΕΛ Ιλιου
11
Καμπέρου Χριστίνα ΕΠΑΛ Καλλονής
12
Καράμπελα Δήμητρα 2ο ΓΕΛ Πύργου
13
Καραχρήστος Κωνσταντίνος Θεσσαλονίκη
14
Κλημεντίδης Αλέξανδρος Εκπαιδευτήρια Γείτονα
15
Κυριακούλιας Κωνσταντίνος 2ο Λύκειο Βριλησσίων
16
Κωσταρέλου Άννα 1ο πειραματικό Λύκειο Γεννάδειο
17
Λέτσος Ιωάννης 3ο ΓΕΛ Κερατσινίου
18
Μαγγιώρου Άννα-Μαρία 4ο ΓΕΛ Αλίμου
19
Μιχαλέλλη Αγγελική ΕΠΑΛ Καλλονής
20
Μπερτσά-Ανδρώνη Άννα 4ο Λύκειο Γαλατσίου Κωνσταντίνος
21
Μπόζα Άννα 3ο ΓΕΛ Κερατσινίου
22
Μποντέτσιου Ανθούλα 54ο ΓΕΛ Αθηνών
23
Παναγιωτακόπουλος Χρήστος 2ο ΓΕΛ Αργυρούπολης
24
Ραϋμόνδου Ελένη 3ο ΓΕΛ Αγ. Παρασκευής
25
Ρήγα Μαρία 2ο ΓΕΛ Αγ. Δημητρίου
25
Σαλαούνη Σπυριδούλα 2ο Λύκειο Άνω Λιοσίων
27
Ταλιαδούρου Σπυριδούλα 1ο ΓΕΛ Περάματος

Ευχαριστούμε τις ακόλουθες εταιρείες για την παροχή υποτροφιών και υποστήριξη προς το Πρόγραμμα

Χορηγοί 2012

nestle
ab
dcw
i-mba